Wyjątkowe drzewko z Zielonych Kątów

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało nieco ponad dwa tygodnie. Czas więc pomyśleć o wyjątkowym drzewku świątecznym, które będzie ozdobą naszego domu, tworzącą w nim niepowtarzalny klimat świąt. 

W Zielonych Kątach pomożemy Wam wybrać odpowiednie drzewko świąteczne oraz podpowiemy jak je pielęgnować. Specjalnie dla Was wydłużamy też godziny otwarcia naszej szkółki w dni powszednie do godziny 17.00. 

A oto co przygotowaliśmy dla naszych klientów…

CHOINKA + NAWIERCENIE OTWORU SYSTEMEM EASYFIX + STOJAK =

WYMARZONE DRZEWKO ŚWIĄTECZNE

Od kilku lat w naszym punkcie sprzedaży można zakupić choinkę wydrążoną systemem Easyfix wraz ze specjalnym stojakiem. Zrobiony z metalu, pokryty wysokiej jakości farbą stojak Easyfix utrzyma cięte drzewko nawet do 2,5 m wysokości. Zarówno choinka, jak i stojak są dostępne w jednym miejscu, co znacznie ułatwia wybór oraz montaż.

W tym roku oprócz metalicznych – zielonych i czerwonych stojaków Easyfix, mamy również nowe – matowe, w zielonym kolorze !!!

W poniższym artykule znajdziecie więcej informacji na temat systemu Easyfix.

JODŁA KAUKASKA CIĘTA

Jodła kaukaska cięta to idealna bożonarodzeniowa choinka. Dzięki gęstym i intensywnie zielonym igłom wygląda wyjątkowo nawet z niewielką ilością ozdób. Jodła kaukaska długo zachowuje też ładny wygląd i świetnie prezentuje się na stojakach Easyfix. W swojej ofercie mamy dla Was przepiękne, pachnące lasem jodły tego gatunku o wysokości od 170 cm do 275 cm.

DRZEWKA ŚWIĄTECZNE W DONICZKACH

Choinki świąteczne w doniczkach również cieszą się dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Dlatego w naszej szkółce czeka na Was całe mnóstwo choinek w pojemnikach: zielonych i w niebieskim odcieniu, niewielkich i ogromnych, szczupłych i pękatych – do wyboru i do koloru. A oto one:

JODŁA KAUKASKA W DONICZCE (wysokość od 100 do 150 cm)

ŚWIERK KŁUJĄCY W DONICZCE (wysokość od 80 do 160 cm)

ŚWIERKI BIAŁE W DONICZCE (wysokość od 50 do 80 cm)

Dzięki swym niewielkim rozmiarom zmieszczą się wszędzie a wiosną możecie posadzić je do gruntu i cieszyć się nimi w swoim ogrodzie na stałe.

ŚWIERKI BIAŁE W DONICZCE Z PRZYBRANIEM (wysokość od 50 do 80 cm)

Gotowe mini choineczki z przybraniem, które mogą być piękną ozdobą np. przy wejściu do Waszego domu.

Zapraszamy po wyjątkowe drzewko świąteczne do naszej szkółki!