Róże z serii Holiday Island

Zbliża się dzień w którym święto obchodzą jedne z ważniejszych osób w naszym życiu – nasze mamy – 26 maja i Dzień Matki już niedługo. Świetnym prezentem dla wyjątkowych kobiet będą oczywiście wyjątkowe kwiaty, a w tym roku przygotowaliśmy coś, czego jeszcze nie było w naszej szkółce – róże wielkokwiatowe z serii Holiday Island Roses. Czym wyróżniają się spośród wielu innych odmian?

Specjaliści z holenderskiej firmy Interplant długo pracowali nad stworzeniem idealnej róży. Udało się. Po wielu latach starań wyhodowano róże o ogromnych kwiatach, ale jednocześnie niskim wzroście, w dodatku długo kwitnące oraz o cudnych kolorach płatków. Nazwy tych niezwykłych róż zaczerpnięto od nazw wakacyjnych wysp (Holiday Island Roses) z którymi kojarzyć mają się nam krzewy, dzięki bogactwie kolorów, wielkości kwiatów, oraz obfitym i długim kwitnieniu. Róże z tej serii świetnie sprawdzą się w małych ogrodach, a także w pojemnikach i donicach.

W NASZEJ SZKÓŁCE OBECNIE

ZNAJDUJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCE RÓŻE

Z SERII HOLIDAY ISLAND ROSES:

RÓŻA WIELKOKWIATOWA 'ISLE OF WHITE’ ® INTERCOMTIW

Wysokość 50 – 70 cm. Kwiaty czysto białe, duże, lekko pachnące. Kwitnie od czerwca do października

RÓŻA WIELKOKWIATOWA 'JALITAH’ ® INTERCOMBIG

Biało – kremowo – różowa z zielonymi odcieniami. Na brzegach delikatne wcięcia. Wysokość do 60 cm. Trwały kwiat.

RÓŻA WIELKOKWIATOWA 'LA PALMA’ ® INTERCOMAMLAP

Wysokość od 0,4 do 0,6 cm, o morelowych kwiatach. Odporna na mróz i wysoce odporna na choroby. Powtarza kwitnienie.

RÓŻA WIELKOKWIATOWA ’MALTA’ ® INTERCOMATLAM

Wysokość 60 – 80 cm. Bardzo duże kwiaty (12 cm średnicy), żółte, a w miarę przekwitania jaśnieją, z czerwonym refleksem na brzegach. Odmiana odporna na choroby, kwitnie od czerwca do października.

RÓŻA WIELKOKWIATOWA ’FIJI’ ® INTERZABUNEL

Efektowna odmiana, o zmiennym kolorze płatków. Kremowa z różową obwódką, a następnie różowa. Pachnąca i powtarzająca kwitnienie odmiana.

W swojej ofercie mamy jeszcze wiele innych ciekawych róż:

Oprócz róż rabatowych i wielkokwiatowych mamy również pnące: ’ALBERTINE’, 'ALCHYMIST’, 'RAUBRITTER’, 'MORGENGRUSS’, 'APPLE BLOSSOM’ oraz okrywowe: 'THE FAIRY’, 'WHITE FAIRY’, 'YELLOW FAIRY’

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKÓŁKI 🙂