Witamy !

Nasza szkółka została założona w 1972 przez Fabiana i Teresę Tomaków.

Początkowo produkcja obejmowała tylko drzewa i krzewy owocowe. Zmieniające się potrzeby rynku, a przede wszystkim własne upodobania i pasje sprawiły, że stopniowo zmienialiśmy profil produkcji.

Dziś możemy zaoferować drzewa i krzewy ozdobne w bogatym asortymencie gatunkowym i odmianowym. Co roku staramy się uatrakcyjniać ofertę o nowe, ciekawe odmiany.

Odwiedzając nas mogą Państwo skorzystać z fachowych i wyczerpujących informacji na temat zakupionych roślin. Możemy również polecić sprawdzonych projektantów, którzy pomogą w urządzeniu wymarzonego ogrodu.

Do tej pory sprzedaż wraz z produkcją znajdowała się przy naszym domu rodzinnym w Trzebownisku. Od sezonu 2009 zapraszamy Państwa do nowo otwartego punku sprzedaży detalicznej i hurtowej również w Trzebownisku, przy głównej trasie wylotowej z Rzeszowa w kierunku na Lublin. Od sezonu 2015 zmieniliśmy nazwę na Zielone Kąty.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkółki!

Zakładajcie ogrody…

Człowiek czuje naturalną potrzebę otaczania się przyrodą, zaś obcowanie z nią daje nam radość i wytchnienie po ciężkim dniu.

Dlatego też, coraz więcej osób postanawia stworzyć w swoim najbliższym otoczeniu “zielony” zakątek, gdzie można odpocząć, wyciszyć się czy spotkać z przyjaciółmi.

Samo tworzenie daje nam możliwość kształtowania małego wycinka otaczającego nas świata, który potem zachwyca nas o każdej porze roku swoją zmiennością i urokiem.


Gorąco zachęcamy Państwa do zakładania ogrodów i życzymy, aby ich tworzenie dostarczało mnóstwo radości i wiele satysfakcji!