Konkurs fotograficzny „Mój ogród, moje miejsce na Ziemi…”

Nasz ogród to często nasza oaza spokoju, miejsce gdzie możemy odpocząć i z którym jesteśmy mocno związani. Choć nierzadko wymaga sporych nakładów pracy, odwdzięcza się nam swoim pięknem a także ma terapeutyczny wpływ na nas samych (nawet najcięższa praca w ogrodzie może stać się przyjemnością i relaksem). Tematyka ogrodu jako miejsca dla nas wyjątkowego stała się inspiracją do wyboru tematu naszego corocznego, jesiennego konkursu fotograficznego.

Zapraszamy więc do wzięcia udziału w naszym jesiennym konkursie fotograficznym pt. „Mali sprzymierzeńcy ogrodów …”

Poniżej zasady:

Do 19 września na adres e-mailowy kontakt@zielonekaty.pl należy przesłać jedno zdjęcie wykonane przez siebie w ogrodzie, które nawiązuje do hasła konkursu.

W zgłoszeniu mailowym należy podać imię autora zdjęcia oraz numer telefonu (dane osobowe przetwarzane będą w celu rozstrzygnięcia konkursu, nie będą publikowane ani udostępniane na stronach internetowych.)

Wszystkie zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na naszej stronie internetowej, jak i również na facebooku.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? 

Przede wszystkim jest to okazja do odkrycia ciekawych miejsc w swoim ogrodzie, odkrycia go na nowo oraz podzielenia się tym z innymi. Biorąc udział w naszym konkursie można też wygrać atrakcyjne nagrody: 

I miejsce – bon o wartości 200 zł,

II miejsce – bon o wartości 150 zł,

III miejsce – Bon o wartości 100 zł,  

Bony do wykorzystania w naszej szkółce.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się na pikniku „Babie Lato” 21.09.2019 r.

   

Organizatorem konkursu jest Szkółka Roślin Ozdobnych Zielone Kąty. Uczestnik przesyłając zgłoszenie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz udziela licencji do używania przesłanego zdjęcia przez Szkółkę Roślin Ozdobnych Zielone Kąty. Szczegółowy regulamin konkursu jest opublikowany na naszej stronie internetowej do której link znajduje się poniżej:

Regulamin konkursu fotograficznego