Konkurs fotograficzny „Jesień i nasze w siebie podróże”

Jesień to wyjątkowa pora roku, która od wieków inspirowała malarzy i muzyków. Choć na pierwszy rzut oka kojarzy nam się z nostalgią i refleksją, wielu artystów i nie tylko, dostrzegało w niej pozytywne emocje i odczucia. Kto z nas nie zakochał się w się babim lecie czy przepięknej złotej polskiej jesieni? A czym Was inspiruje ta wyjątkowa pora? 

W tym roku hasło naszego konkursu fotograficznego brzmi:

 

„Jesień i nasze w siebie podróże”

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. 

Poniżej zasady:

Do 30 września na adres e-mailowy kontakt@zielonekaty.pl należy przesłać jedno zdjęcie wykonane przez siebie w ogrodzie, które nawiązuje do hasła konkursu.

W zgłoszeniu mailowym należy podać imię autora zdjęcia oraz numer telefonu (dane osobowe przetwarzane będą w celu rozstrzygnięcia konkursu, nie będą publikowane ani udostępniane na stronach internetowych).
Wszystkie zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na naszej stronie internetowej, jak i również na facebooku.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? 

Konkurs jest świetną okazją do odkrycia siebie, piękna ogrodu i przyrody oraz wyjątkowej pory roku jaką jest jesień. Konkurs to świetna okazja by podzielić się tym wszystkim z innymi. Można również wygrać atrakcyjne nagrody:

I miejsce – bon o wartości 200 zł,

II miejsce – bon o wartości 150 zł,

III miejsce – Bon o wartości 100 zł,  

Bony do wykorzystania w naszej szkółce.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w sobotę 03.10.2020 r. 

Organizatorem konkursu jest Szkółka Roślin Ozdobnych Zielone Kąty. Uczestnik przesyłając zgłoszenie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz udziela licencji do używania przesłanego zdjęcia przez Szkółkę Roślin Ozdobnych Zielone Kąty. Szczegółowy regulamin konkursu jest opublikowany na naszej stronie internetowej do której link znajduje się poniżej:

Regulamin konkursu fotograficznego