Fotorelacja z pikniku „Babie Lato” 2022

W ubiegłą sobotą w naszej szkółce odbył się piknik jesienny „Babie Lato”. Jak zwykle, nie zabrakło atrakcji dla naszych klientów oraz dzieci, a pogoda w tym jednym dniu zrobiła dla nas wyjątek i cały dzień świeciło piękne, jesienne słońce.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu i zapraszamy za rok! 🙂

 

Piknik jesienny „Babie Lato” prowadził w tym roku Konferansjer, Animator, który przygotował, różnego rodzaju zabawy dla dzieci, ale też dorosłych np.: przeciąganie liny, szukanie wykałaczki w stogu siana, zamykanie w wielkiej bańce 🙂

Na tegorocznym pikniku pojawili się również przedstawiciele firm związanych z branżą ogrodniczą, którzy chętnie odpowiadali na pytania naszych klientów. Byli to reprezentanci firm: Fiskars, Marolex, Agrimpex, Florovit, EkoDarpol oraz zaprzyjaźnionej firmy ogrodniczej zakładającej i pielęgnującej ogrody.

W dniu pikniku nasi klienci mogli zrobić zakupy z 10 % rabatem na cały asortyment.

A wszystkie dzieci mogły wziąć udział w warsztatach florystycznych, na których dekorowali dyniowe domki i dyniowe stworki, a także tworzyli piękne jesienne bukiety, wianuszki, maski i dekoracje.

Tego dnia miała miejsce również wystawa zdjęć zwycięzców i wyróżnionych w naszym jesiennym konkursie fotograficznym pt „Zanurzyć się w ogrody rudej jesieni”. A oto one:

Po wszystkich atrakcjach nasi klienci oraz dzieci mogły posilić się pysznymi potrawami przygotowanymi przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Trzebowniska.