24 WRZEŚNIA – Piknik jesienny „BABIE LATO”

Miło jest zaprosić nam wszystkich Państwa na jesienny piknik „Babie Lato”, który po kilku latach przerwy znów wraca do naszej szkółki. Piknik odbędzie się 24 września 2022 roku w naszym punkcie sprzedaży.

Zapewniamy, że w tym roku nie zabraknie wyjątkowych atrakcji !!! 

A oto one:

  • W tym dniu czekać na Państwa będą przedstawiciele kilku firm związanych z pielęgnacją i ochroną roślin, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na zadane pytania.
  • kolejną atrakcją, tym razem dla dzieci, są Jesienne Warsztaty Florystyczne na których nie zabraknie pomysłowych prac do wykonania przez najmłodszych.

W tym szczególnym dniu mogą Państwo zapoznać się również z szeroką ofertą roślin ozdobnych w naszej szkółce oraz uzyskać od nas fachowe porady dotyczące ich doboru czy pielęgnacji. 

W dniu pikniku obowiązywać będzie PROMOCJA – 10% NA CAŁY ASORTYMENT!!! Dodatkowo za każdy paragon o wartości 100 zł klienci otrzymają drobne upominki od naszej firmy.

Aby uprzyjemnić Państwu zakupy w dniu pikniku zapraszamy na mały poczęstunek oraz kawę czy herbatę 🙂

W tym dniu odbędzie się również wręczenie nagród konkursu fotograficznego ”Zanurzyć się w ogrodach rudej jesieni” oraz wręczenie nagród. 

ZAPRASZAMY!!!

Tak wyglądały poprzednie pikniki „Babie lato”: